احتمال ساخت قسمت جدید فیلم ترسناک ایت وجود دارد

تهیه کننده این فیلم طی مصاحبه جدیدش گفت با وجود اتمام داستان این فیلم از روی کتاب، احتمال ساخت قسمتی جدید وجود دارد.

هنوز قسمت دوم فیلم ترسناک «ایت» (IT Chapter Two) به‌روی پرده نرفته اما طرفداران می‌خواهند بدانند که آیا این آخرین باری است که دلقک معروف‌شان یعنی پنی وایس را می‌بیننند یا خیر. طی مصاحبه‌ای با io9، تهیه‌کننده این فیلم باربارا موشیاتی گفت که اقتباس این فیلم از روی کتاب به پایان رسیده است اما اندی موشیاتی، کارگردان این فیلم اعلام کرده که ایده‌هایی برای ادامه دادن این مجموعه دارد. وی دراینباره گفت: “کتاب، افسانه کامل خودش را دارد و افسانه چیزی است که همیشه فرصت کشف کردنش را داریم. میلیون‌ها سال است که با ما است. وی هر ۲۷ سال با انسان ها ارتباط برقرار می‌کند. بنابراین می‌توانید این حجم از ایده‌ها و داستان‌های پشت این افسانه را درک کنید. کشف این دنیا بسیار هیجان انگیز است اما برای الان هنوز چیزی نیست که بخواهیم بازگویش کنیم.”

 جسیکا چستین در نقش بزرگسالی بورلی مارش ملقب به بو، جیمز مک آووی در نقش بزرگسالی بیلی دنبورا، بیل هیدر در نقش بزرگسالی ریچی توزیر، جیمز رانسون در نقش بزرگسالی ادوارد کسبراک، اندی بین در نقش بزرگسالی استنلی اوریس، آیزاها مصطفی در نقش بزرگسالی مایک هنلن،  جی رایان در نقش بزرگسالی بن هنسکام و بیل اسکارشگورد در نقش پنی وایس از جمله ستارگانی هستند که در قسمت دوم این فیلم ترسناک و مهیج به ایفای نقش می پردازند.  «ایت: قسمت دوم» در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) به‌روی پرده‌های سینما می‌رود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته احتمال ساخت قسمت جدید فیلم ترسناک ایت وجود دارد اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *